• DNA testy
  • O nás
  • Čo robíme
  • Blog
  • Kontakt

Povrchným darčekom odzvonilo – darujte DNA test

Povrchným darčekom odzvonilo! Ruku na srdce, koľkokrát ste si pod vianočným stromčekom rozbalili ponožky alebo ste ich tam naopak uložili vy? My proti ponožkám nič nemáme, je to každodenný spotrebný tovar. Ale čo tak, keby ste tento rok k tým ponožkám prihodili aj niečo naozaj unikátne? Darujte sebe alebo svojim blízkym možnosť spoznať sa do hĺbky s DNA testom vo vianočnej zľave až 100 €. ​

Darček, ktorý prekvapí 

A to hneď dvakrát. DNA test prekvapí obdarovaného, keď si ho rozbalí a následne aj o 5 týždňov neskôr, kedy dostane výsledky svojej analýzy. Je predsa omnoho vzrušujúcejšie dozvedieť sa viac o svojich génoch, ako pridať do skrine ďalší kus oblečenia, no nie? 

Poteší úplne každého 

DNA test je unikátny a univerzálny v jednom. Znie to ako paradox? Vysvetlíme. Ide o ten najunikátnejší darček, aký môže človek dostať, keďže DNA máme každý jedinečnú a výsledky majú rovnaké iba jednovaječné dvojičky. Zároveň je test úplne univerzálnym darčekom, ktorý môžete darovať hocikomu z vašich blízkych. Rodičom, súrodencom, starým rodičom, či partnerke alebo partnerovi. A ako vtipný fakt im pri rozbaľovaní nezabudnite povedať, že ich gény sa zhodujú na približne 99 % so šimpanzom. 

Informácie z analýzy budú pomáhať celý život 

Ukážte blízkym, že vám záleží na ich zdraví. Primárna sekvencia DNA sa vo všeobecnosti počas života nemení. A preto to, čo sa z analýzy dozviete dnes, bude platiť aj zajtra, pozajtra, o rok či o desať rokov. Hoci sa primárna DNA nezmení, môže sa zmeniť vedecké poznanie. A preto sú výsledky našej analýzy v digitálnej podobe. Náš interný tím genetikov neustále sleduje najnovšie vedecké štúdie, aby sme výsledky vždy aktualizovali s ohľadom na najnovšie vedecké poznanie. Výsledky analýzy budú vždy relevantné. 

Novinkou je najvýhodnejší DNA Entry test

Naším tipom na vianočný darček je najnovší DNA Entry test. Za vianočnú zľavnenú cenu 89 € dostane obdarovaný 15 výsledkov. V tomto teste sú zahrnuté genetické predispozície, ktoré by mal poznať naozaj každý. Napríklad ischemická choroba srdca, riziko vzniku krvných zrazením, predispozícia na hladinu vitamínu D, metabolizmus kofeínu, ale aj športový profil. Výsledky je možné si kedykoľvek jednoducho rozšíriť priamo vo webovej aplikácii, bez potreby opakovaného odberu vzorky. 

Tak ako to bude vyzerať pod vašim tohtoročným stromčekom? Rozbaľte, spolu so svojimi blízkymi, čo máte v génoch a začnite robiť lepšie rozhodnutia pre svoje zdravie.

Marketing DNA ERA

Mgr. Lucia Martinová

Online & Social Media

Lucia je absolventkou marketingovej komunikácie na Univerzite Komenského. Má niekoľko ročné skúsenosti s online marketingom a komunikáciou značiek. V DNA ERA pracuje od roku 2021 na pozícií Online & Social Media Specialist.

Podobné články

DNA testy
Rozšírenia a konzultácie