Oslávte s nami 5. narodeniny. Využite zľavu 100 € na DNA Complex test s kódom: NARODENINY100.

Pozrite si Genetický špeciál s Mgr. Filipom Uhrinom

Tretia epizóda Genetického špeciálu sa nahrávala pred živým publikom a hosťom Vedátora bol genetik z DNA ERA. Prvú sériu rozhovor nájdete nižšie v článku alebo na našom YouTube kanáli.

Hosťom tretej epizódy bol genetik Mgr. Filip Uhrin, ktorý v spoločnosti DNA ERA pôsobí na pozícií genetika takmer od úplného vzniku. Na základe rôznych vedeckých štúdií pripravuje podklady pre prípravu DNA analýz a taktiež pôsobí aj ako genetický konzultant výsledkov. V tejto epizóde si môžete vypočuť viac o tom, aký veľký vplyv má genetika na niektoré ochorenia, aká je jej budúnosť, ale aj viac o fungovaní našej spoločnosti.

Ak dávate prednosť počúvaniu pred pozeraním, rozhovor si môžete pustiť aj vo forme podcastu na Spotify:

Apple Podcasts – link nájdete tu.

Prvá séria Vedátorského podcastu – Genetického špeciálu

Prvú epizódu, ktorej hosťom bol profesor Juraj Krajčovič, nájdete na našom blogu. Druhú epizódu, ktorej hosťom bol docent Tomáš Vinař, nájdete na našom blogu. Tretiu epizódu, ktorej hosťkou bola Petronela Forišek Paulová MSc., nájdete na našom blogu. Štvrtú epizódu, ktorej hosťom bol doc. MUDr. Ing. RNDr. Peter Celec, DrSc., MPH, nájdete na našom blogu

Druhá séria Vedátorského podcastu – Genetického špeciálu

Prvú epizódu druhej série, ktorej hosťom bol fyzioterapeut Tomáš Malárik, nájdete na našom blogu. Hosťkou druhej epizódy bola dermatovenerologička MUDr. Jana Chudíková, celú epizódu nájdete na našom blogu.

Marketing DNA ERA

Mgr. Lucia Martinová

Online & Social Media

Lucia je absolventkou marketingovej komunikácie na Univerzite Komenského. Má niekoľko ročné skúsenosti s online marketingom a komunikáciou značiek. V DNA ERA pracuje od roku 2021 na pozícií Online & Social Media Specialist.

Podobné články

DNA testy

Konzultácie