• DNA testy
  • O nás
  • Čo robíme
  • Blog
  • Kontakt

Pozrite si Genetický špeciál s MUDr. Janou Chudíkovou

V druhej epizóde Genetického špeciálu sa budeme pozerať na prepojenie genetiky so vzhľadom, kožou a estetickou medicínou. Prvú sériu rozhovor nájdete nižšie v článku alebo na našom YouTube kanáli.

Hosťkou druhej epizódy je dermavenerológička MUDr. Jana Chudíková, absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského. Je členkou Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej lekárskej spoločnosti, Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti, Spoločnosti estetickej dermatológie a kozmetológie, Európskej Akadémie dermatovenerológie. Zakladateľka a primárka kliniky dermatológie, estetickej medicíny a plastickej chirurgie NU’CLINIC. Vypočujte si viac o tom, ako vplýva genetika na náš vzhľad a o dôležitosti starostlivosti o kožu zo zdravotného hľadiska.

Ak dávate prednosť počúvaniu pred pozeraním, rozhovor si môžete pustiť aj vo forme podcastu na Spotify:

Apple Podcasts – link nájdete tu.

Prvá séria Vedátorského podcastu – Genetického špeciálu

Prvú epizódu, ktorej hosťom bol profesor Juraj Krajčovič, nájdete na našom blogu. Druhú epizódu, ktorej hosťom bol docent Tomáš Vinař, nájdete na našom blogu. Tretiu epizódu, ktorej hosťkou bola Petronela Forišek Paulová MSc., nájdete na našom blogu. Štvrtú epizódu, ktorej hosťom bol doc. MUDr. Ing. RNDr. Peter Celec, DrSc., MPH, nájdete na našom blogu.

Druhá séria Vedátorského podcastu – Genetického špeciálu

Prvú epizódu druhej série, ktorej hosťom bol fyzioterapeut Tomáš Malárik, nájdete na našom blogu.

Marketing DNA ERA

Mgr. Lucia Martinová

Online & Social Media

Lucia je absolventkou marketingovej komunikácie na Univerzite Komenského. Má niekoľko ročné skúsenosti s online marketingom a komunikáciou značiek. V DNA ERA pracuje od roku 2021 na pozícií Online & Social Media Specialist.

Podobné články

DNA testy
Rozšírenia a konzultácie