Oslávte s nami 5. narodeniny. Využite zľavu 100 € na DNA Complex test s kódom: NARODENINY100.

Počuli ste už tento Vedátorský podcast? Sliny, DNA a naša vlastná budúcnosť

V jednej z mnohých skvelých epizód Vedátorského podcastu, ktoré sa točia okolo fyziky, vesmíru a vedeckých tém všeobecne, sa rozpráva so Samuelom alias Vedátorom a jeho kolegom Jozefom naša CEO, Michaela Šišková. 

Spoločne debatujú o DNA. Deoxyribonukleová kyselina je nositeľkou genetickej informácie bunky, riadi rast, delenie a regeneráciu buniek v našom tele. Samuel, Jozef a Michaela postupne prechádzajú cez históriu analýzy DNA, prvé objavy a prečítanie ľudského genómu až po súčasnosť. Okrem toho Michaela vysvetľuje, ako fungujú naše DNA testy, prečo nám stačí vzorka slín, ako prebieha analýza, čo je jej výsledkom a ako môžu ľudia využiť tieto informácie vo svoj prospech. 

Vypočujte si obľúbený Vedátorský podcast na tému: Sliny, DNA a naša vlastná budúcnosť vo svojej obľúbenej podcastovej aplikácii. 

Ďalšie podcastové aplikácie, kde si môžete vypočuť túto epizódu: 

Zdroje fotografií

  1. www.freepik.com

CEO DNA ERA

Mgr. Michaela Šišková

CEO

Michaela, CEO DNA ERA, založila spoločnosť v roku 2018. Analýzu DNA absolvovala v USA, a rozhodla sa, že podobnú službu chce priniesť aj na Slovensko. Je absolventkou genetiky na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského a kurzu Nexteria Leadership Academy. Držiteľkou ocenenia Začínajúca podnikateľka roka 2019 a členka rebríčka Forbes 30 pod 30 za rok 2020. 

Podobné články

DNA testy

Konzultácie