Oslávte s nami 5. narodeniny. Využite zľavu 100 € na DNA Complex test s kódom: NARODENINY100.

Ukážte výsledky analýzy DNA svojmu lekárovi

Zistenia z výsledkov analýzy DNA, ako sú reakcia vášho tela na vybrané liečivá či predispozície na rôzne ochorenia by ste si nemali nechať pre seba. Priamo vo výsledkoch analýzy upozorňujeme, že tieto dôležité informácie treba konzultovať s lekárom. Aj preto sme pre všetkých zákazníkov pripravili možnosť stiahnuť si krátky PDF dokument priamo zo zákazníckeho účtu. Tento dokument môže lekárovi poslúžiť ako východiskový bod pre prípadné ďalšie odborné vyšetrenia.

Prechod v doručovaní výsledkov analýzy DNA z PDF formátu do digitálnej podoby v zabezpečenom účte zákazníka bol pre nás obrovským posunom vpred. Vďaka tejto zmene dokážeme aktualizovať výsledky analýzy DNA o nové vedecké poznatky a zákazníkom vo webovej aplikácii zobrazovať vždy aktuálne informácie. Reakcie našich zákazníkov na spracovanie výsledkov aj obsah anaýzy DNA sú veľmi pozitívne, no spätná väzba nás motivovala zamyslieť sa, ako pomôcť doručiť výsledky aj k obvodným lekárom a špecialistom, ktorých navštevujú naši zákazníci. 

Stiahnutie už dostupné vo vašich výsledkoch

Do zákazníckeho účtu sme dopracovali možnosť stiahnuť si PDF s najdôležitejšími výsledkami, ktoré sme v analýze DNA zákazníka identifikovali. Takto spracovaný report, ktorého rozsah je iba zopár strán, je teraz možné stiahnuť do svojho mobilu alebo počítača a odoslať lekárovi elektronicky, alebo vytlačiť a odniesť k lekárovi osobne. 

Zo správ a príbehov od našich zákazníkov vieme, že mnohí lekári reagujú na výsledky analýzy DNA a informácie z nej veľmi pozitívne. Aj v tomto smere podnikáme ďalšie kroky, ktoré povedú k širšiemu zapojeniu lekárov a špecialistov do našich služieb. S výsledkami analýzy DNA pracuje aj lekár a výživový špecialista MUDr. Boris Bajer, PhD., ktorý sám vyskúšal náš DNA test a o výsledkoch spracoval zaujímavú videorecenziu

Stiahnutie prehľadového dokumentu pre lekára, špecialistu alebo pre vlastné potreby do podoby krátkeho PDF dokumentu s najdôležitejšími výsledkami analýzy DNA je už teraz dostupné v našej webovej aplikácii. Túto možnosť sme samozrejme pridali aj všetkým existujúcim zákazníkom, ktorí už v minulosti vyskúšali DNA test od DNA ERA.

Pozrite si ukážku

Ak ešte nie ste naším zákazníkom a chcete sa pozrieť, ako vyzerá PDF súhrn s najdôležitejšími výsledkami DNA analýzy, môžete si ho stiahnuť z nášho DEMO účtu.

dominik illek, dna era

Mgr. Dominik Illek

Chief Marketing Officer

Dominik má viac ako 9 rokov skúseností s marketingom a PR. Pracoval pre medzinárodné spoločnosti a z pozície Head of Marketing pre sieť co-workingových centier viedol medzinárodný tím ľudí v piatich krajinách. Od leta 2020 je súčasťou tímu DNA ERA. Je zodpovedný za marketingovú a komunikačnú stratégiu značky.

Podobné články

DNA testy

Konzultácie